Despre noi |  Contact      |       RO

DespreSpa pe Facebook DespreSpa pe Twitter Aboneaza-te prin RSS pentru a primi noutatile despre SPA si Wellness

Ambasador in Romania
Partener media in Romania

Institutul My Center angajeaza front desk assistant

Translate
  Etichete: comunicare , Contact , cu , my center , contact , ( , c

30 apr 2013

My Center

My Center este in  cautarea celor mai buni profesionisti din domeniul serviciilor de infrumusetare. In masura in care sunteti entuziaste, cu spirit tanar  si sunteti dornice sa oferiti servicii de cea mai inalta calitate oaspetilor nostri probabil ca sunteti potrivite sa va alaturati echipei noastre.

Front desk assistant este prima persoana cu care intra in contact clientii  My Center.

Candidata ideala are:

-          Experienta min. 4 ani  in ospitalitate/relatii cu clientii/spa-uri

-          Abilitati de comunicare ( scrisa  verbala) si administrative excelente, capabila sa performeze mai multe sarcini simultan

-          Orientare catre detalii

-          Experienta in munca de relatii cu clientii

-          Aspect placut

-          Cunostinte de lucru cu calculatorul ( Microsoft  Office)

-          Cunostinte de limbi straine – limba engleza obligatoriu

Responsabilitati:

-          Intretinerea relatiilor cu clientii si informarea asupra produselor si serviciilor oferite de My Center.

-          Efectuarea / coordonarea eficienta a programarilor

-          Intocmire rapoarte de contabilitate primara

-          Alte activitati specifice receptiei si centrului de infrumusetare

Va rugam sa trimiteti CV –ul dvs  insotit de poza la adresa  monica.cretu@my-center.ro pana la data de 17 Mai 2013.