Despre noi |  Contact      |       RO

DespreSpa pe Facebook DespreSpa pe Twitter Aboneaza-te prin RSS pentru a primi noutatile despre SPA si Wellness

Ambasador in Romania
Partener media in Romania

Institutul My Center angajeaza manichiurista - pedichiurista

Translate
  Etichete: impachetari , pachet , cu , my center , ( , c

30 apr 2013

My Center

My Center este in  cautarea celor mai buni profesionisti din domeniul serviciilor de infrumusetare. In masura in care sunteti entuziaste, cu spirit tanar  si sunteti dornice sa oferiti servicii de cea mai inalta calitate oaspetilor nostri probabil ca sunteti potrivite sa va alaturati echipei noastre.

Candidata ideala trebuie sa aiba experienta min. 5 ani in domeniu, sa fie o persoana responsabila, comunicativa, cu o atitudine pozitiva si cu spirit de echipa, dornica de a fi la curent cu noutatile in domeniu.

Responsabilitati:

-  Efectuarea de servicii de manichiura – pedichiura ( inclusiv mani-pedi semi-permanente, aplicare unghii false, impachetari cu parafina) la cele mai inalte standarde profesionale pentru a asigura satisfactia clientilor

- Consilierea clientilor in vederea urmarii celui mai bun tratament/procedura

- Promovarea serviciilor centrului

- Pastrarea curateniei si pregatirea spatiului de lucru

- Efectuarea procedurilor zilnice de intretinere a igienei spatiului de lucru si instrumentelor aferente efectuarii procedurilor zilnice.

Va rugam sa trimiteti CV –ul dvs  insotit de poza la adresa  monica.cretu@my-center.ro pana la data de 17 Mai 2013.